W dniu wczorajszym 16.09.2012r. zawodnicy z PKS Olimpia pod opieką trenera Janusza Radtke wzięli udział w  w XI Nadbałtyckim Międzynarodowym Turnieju Judo w Gdyni. Nasi judocy wykazując się odważną postawą  sportową zmierzyli  się  z kolegami z  klubów z Polski oraz zagranicy.

Łukasz Szafran  zajął  I miejsce  (w wadze do 73kg), pokonując  w  czwartej finałowej   walce  zawodnika z klubu „Olimpijczyk Włocławek” poprzez trzymanie w parterze.

Jakub Panek zajął II miejsce (w wadze do 81kg), po wyrównanej  czwartej finałowej w walce, mino swojej determinacji, ostatecznie musiał uznać wyższość zawodnika Białoruskiego.

Krzysztof Panek mimo wielkiej woli pokonania swoich przeciwników  już w pierwszej walce uległ bolesnej kontuzji, która wykluczyła go ze startów na tatami aż na 4 tygodnie. Z sali judo został przewieziony do szpitala miejskiego.

Łukaszowi i Jakubowi gratulujemy pięknych walk, a Krzysztofowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.