Dnia 08.12.2012r. na hali judo PKS OLIMPIA przy ul. Taborowej 1 odbył się Poznański Gwiazdkowy Turniej Judo Dzieci.
Organizatorem imprezy był Okręgowy  Związek Judo w Poznaniu oraz Urząd Miasta Poznania. Gospodarzem PKS OLIMPIA.
W zawodach wystartowało 23 zawodników i 8 zawodniczek  z 8 klubów sportowych z województwa wielkopolskiego.
Reprezentanci Poznańskiego Klubu Sportowego Olimpia, który wygrał gwiazdkowy turniej judo dzieci, wywalczyli dla swojego klubu 6 medali:

Im.  Kostera Kinga (48kg) Ignaszak Kacper (50kg)
IIm.  Nędzyk Weronika (48kg),  Radzewski Piotr (37kg), Kubiak Nikodem (50kg)
IIIm. Sławiński Arkadiusz (57kg)
Vm. Wojtalak Patryk (50kg)

Najlepsi judocy z całej Wielkopolski, którzy zajęli miejsca na podium, zostali nagrodzeni medalami i dyplomami oraz obdarowani świątecznymi upominkami.
Wręczenia nagród dokonali Michał Pokrywka – Wiceprezes Okręgowego Związku Judo w Poznaniu i Mariusz Groński – Kierownik Zawodów